Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KUPA TILL TAKLAMPA, Murano, Italien 1900-talets mitt, sannolikt Barovier & Toso, glaskläppar i form av blommor fästa i nät, diameter ca 44, höjd ca 22 cm.
Enstaka nagg kan förekomma
741611
2020-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här