Murano

Murano
Murano
Murano
Murano

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KUPA TILL TAKLAMPA, Murano, Italien 1900-talets mitt, sannolikt Barovier & Toso, glaskläppar i form av blommor fästa i nät, diameter ca 44, höjd ca 22 cm.

Enstaka nagg kan förekomma

741611

2020-03-01