Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR NYLUND, vaser 2 st, Rörstrand 1950-tal, stengods, dekor av vertikala rillor i svagt gult och brunt, signerade R GN SWEDEN 3 och 7, höjd 8,5 - 30 cm
741613
2020-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här