Bertil Lundgren, vas och skål, Rörstrand
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERTIL LUNDGREN, vas och skål, Rörstrand 1970-tal, stengods, glasyr i brunt, svart och grått, signerade R SWEDEN BL 26/300 respektive R SWEDEN BL, vasens höjd 17,5, skålens höjd 5, 19 x 19 cm
741631
2020-03-08