Bertil Lundgren, vas och skål, Rörstrand

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL LUNDGREN, vas och skål, Rörstrand 1970-tal, stengods, glasyr i brunt, svart och grått, signerade R SWEDEN BL 26/300 respektive R SWEDEN BL, vasens höjd 17,5, skålens höjd 5, 19 x 19 cm

741631

2020-03-08