Nils G Stenqvist akvarell

Nils G Stenqvist akvarell
Nils G Stenqvist akvarell
Nils G Stenqvist akvarell
Nils G Stenqvist akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS G. STENQVIST (1934-2005): "Stor barkbit", akvarell, signerad och daterad A.G.S. 80, bladmått ca 49x61 cm

741639

2020-02-25