Sven Erik Jakobsson etsning

Sven Erik Jakobsson etsning
Sven Erik Jakobsson etsning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN ERIK JAKOBSSON (född 1934): "Oväntat möte London zoo", signerad samt daterad 1993, etsning, E A, ca 50x65 cm

741687

2020-03-01