Nils Ryndel oljemålning

Nils Ryndel oljemålning
Nils Ryndel oljemålning
Nils Ryndel oljemålning
Nils Ryndel oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

NILS RYNDEL (född 1917): landskap, olja på pannå, signerad NR, 43,5 x 58 cm.

Mindre färgbortfall, märken efter tidigare upphägning.

741689

2020-03-09