Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
800 SEK
NILS RYNDEL (född 1917): landskap, olja på pannå, signerad NR, 43,5 x 58 cm.
Mindre färgbortfall, märken efter tidigare upphägning.
741689
2020-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här