Reseikon Tibet

Reseikon Tibet
Reseikon Tibet
Reseikon Tibet
Reseikon Tibet
Reseikon Tibet
Reseikon Tibet
Reseikon Tibet
Reseikon Tibet
Reseikon Tibet
Reseikon Tibet
Reseikon Tibet
Reseikon Tibet

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RESEIKON, Tibet, tidigt 1900-tal, skulpterat fodral i metall och väska i textilt material

Bruks och åldersrelaterat slitage

741702

2020-03-02