Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ÅDERLÅTARE, 1700-tal, graverad dekor i form av rocailler, tillverkar- eller ägarmärkt LB och daterad 1733, i samtida etui, etuiets storlek ca 2, 7x3,5 cm
Smärre korrosion
741706
2020-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här