Åderlåtare 1700-tal

Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅDERLÅTARE, 1700-tal, graverad dekor i form av rocailler, tillverkar- eller ägarmärkt LB och daterad 1733, i samtida etui, etuiets storlek ca 2, 7x3,5 cm

Smärre korrosion

741706

2020-04-26