Mona Huss Vallien

Mona Huss Vallien
Mona Huss Vallien

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): "Hotade hus, Linneplatsen", färglitografi, signerad M Huss W, daterad -81, numrerad 34/360, bildmått ca 64x50 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

741710

2020-03-01