Ulla Procopé servis Valencia
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ULLA PROCOPÉ, servis, "Valencia", Arabia, 38 delar, bestående av: 6 mattallrikar, 6 djupa tallrikar, 10 assietter, 1 uppläggningsfat, 5 chokladkoppar med fat, 4 tekoppar med fat, 5 kaffekoppar med fat samt 1 gräddkanna
Lösa koppar medföljer. Skador, sprickor, nagg
741715
2020-02-25