Ulla Procopé servis Valencia

Ulla Procopé servis Valencia
Ulla Procopé servis Valencia
Ulla Procopé servis Valencia
Ulla Procopé servis Valencia
Ulla Procopé servis Valencia
Ulla Procopé servis Valencia
Ulla Procopé servis Valencia
Ulla Procopé servis Valencia
Ulla Procopé servis Valencia
Ulla Procopé servis Valencia
Ulla Procopé servis Valencia
Ulla Procopé servis Valencia

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ULLA PROCOPÉ, servis, "Valencia", Arabia, 38 delar, bestående av: 6 mattallrikar, 6 djupa tallrikar, 10 assietter, 1 uppläggningsfat, 5 chokladkoppar med fat, 4 tekoppar med fat, 5 kaffekoppar med fat samt 1 gräddkanna

Lösa koppar medföljer. Skador, sprickor, nagg

741715

2020-02-25