Mullberry portfölj

Mullberry portfölj
Mullberry portfölj
Mullberry portfölj
Mullberry portfölj
Mullberry portfölj
Mullberry portfölj
Mullberry portfölj
Mullberry portfölj
Mullberry portfölj
Mullberry portfölj

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MULBERRY, portfölj, 1990-tal, med lockficka i präglat skinn, detaljer i brunt skinn samt i gulmetall, ca 31x40 cm

Bruksslitage

741752

2020-02-25