Bojan

Bojan
Bojan
Bojan
Bojan
Bojan
Bojan
Bojan
Bojan
Bojan
Bojan
Bojan
Bojan

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BOJAN, porslin, Kina, 1800-talets första hälft, dekor av drake med den brinnande pärlan i emaljfärger höjd ca 23 cm

Åldersrelaterat slitage med krackelyr och mindre sprickor

741764

2020-02-25