Gijs Papavoine ett par fåtöljer

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

GIJS PAPAVOINE, ett par fåtöljer, modell "Windy", Montis, Holland, 2000-tal, rött läder med metallben, höjd ca 85, sitthöjd ca 45 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, enstaka fläckar

741766

2020-02-25