Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
GIJS PAPAVOINE, ett par fåtöljer, modell "Windy", Montis, Holland, 2000-tal, rött läder med metallben, höjd ca 85, sitthöjd ca 45 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, enstaka fläckar
741766
2020-02-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner