Fällbord alrot

Fällbord alrot
Fällbord alrot
Fällbord alrot
Fällbord alrot
Fällbord alrot
Fällbord alrot
Fällbord alrot
Fällbord alrot

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

FÄLLBORD, sekelskift, fanerad i alrot, med kil, trepassfot, höjd uppfälld ca 126, höjd nedfälld ca 77, 95x96 cm

Kuntoraportti

Blekt på skivan, smärre slitage, mindre avslag och repor, smuts, när skivan är uppfälld lutar den en smula

741772

Päivämäärä:

2020-02-29