Fällbord alrot
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FÄLLBORD, sekelskift, fanerad i alrot, med kil, trepassfot, höjd uppfälld ca 126, höjd nedfälld ca 77, 95x96 cm
Kuntoraportti
Blekt på skivan, smärre slitage, mindre avslag och repor, smuts, när skivan är uppfälld lutar den en smula
741772
Päivämäärä:
2020-02-29