Klubbat för:
360 EUR
Utropspris
300 EUR
ALVAR AALTO, stolar, 3 st, modell 66, Artek, Finland, 1900-talets andra hälft, skiktlimmad björk, rygghöjd 77 cm, bredd 37 cm
Slitage med märken, fläckar samt fanerskador.
741778
2020-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här