Tre stolar modell 66 design Alvar Aalto

Klubbat för:

360 EUR

Utropspris

300 EUR

ALVAR AALTO, stolar, 3 st, modell 66, Artek, Finland, 1900-talets andra hälft, skiktlimmad björk, rygghöjd 77 cm, bredd 37 cm

Slitage med märken, fläckar samt fanerskador.

741778

2020-03-09