Buddha

Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BUDDHA, Sydostasien, 1700-tal, spår av förgylld brons, höjd 21,5 cm

Slitage

741781

2020-03-06