Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JOHAN ERICSON (1849-1925): "Hättan", signerad Joh Ericson, olja på duk, ca 74x119 cm
Krackeleringar samt lagning
741800
2020-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här