Oljemålning Johan Ericson
Valmis
2020-02-27
741800
| Korkein tarjous | 10 000 SEK |
| Arviointi | 15 000 SEK |
JOHAN ERICSON (1849-1925): "Hättan", signerad Joh Ericson, olja på duk, ca 74x119 cm
Krackeleringar samt lagning