Cognac stol desig Eero Aarnio

Cognac stol desig Eero Aarnio
Cognac stol desig Eero Aarnio
Cognac stol desig Eero Aarnio
Cognac stol desig Eero Aarnio
Cognac stol desig Eero Aarnio
Cognac stol desig Eero Aarnio
Cognac stol desig Eero Aarnio
Cognac stol desig Eero Aarnio
Cognac stol desig Eero Aarnio
Cognac stol desig Eero Aarnio
Cognac stol desig Eero Aarnio
Cognac stol desig Eero Aarnio

Klubbat för:

760 EUR

Utropspris

400 EUR

EERO AARNIO, COGNAC FÅTÖLJ, formgivet 1966, tillverkare Artekno för Asko Oy, vit glasfiber och konstläderklädsel.

Sedvanligt slitage.

Sedvanligt slitage, skador i konstlädret

741803

2020-04-19