Edition Luxe Fickur Schweiz 1800-talets andra del
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FICKUR, Schweiz, silver, 1800-talets andra del, manuellt urverk, duplexgång, centrumsekund, mineralglas, serie nr. 22853, diam ca 55 mm, vikt ca 98.7 g
Fickur tillverkat för den kinesiska marknaden
Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
741807
2020-03-29