Edition Luxe Fickur Schweiz 1800-talets andra del

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FICKUR, Schweiz, silver, 1800-talets andra del, manuellt urverk, duplexgång, centrumsekund, mineralglas, serie nr. 22853, diam ca 55 mm, vikt ca 98.7 g

Fickur tillverkat för den kinesiska marknaden

Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

741807

2020-03-29