Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANNA-GRETA SJÖQVIST, matta, rölakan, "Anemone", Vasa Mattan, signerad, etikettmärkt, mått 257x166 cm
Fransskador
741810
2020-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här