Klubbat för:
110 EUR
Utropspris
200 EUR
FAVRE-LEUBA, 35 mm, förgylld, automatisk, plexiglas, metallarmband ej ursprungligt, boett 3679 / b59662, 1960-tal.
741819
2020-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här