Favre-Leuba armbandsur

Favre-Leuba armbandsur
Favre-Leuba armbandsur
Favre-Leuba armbandsur
Favre-Leuba armbandsur
Favre-Leuba armbandsur
Favre-Leuba armbandsur
Favre-Leuba armbandsur
Favre-Leuba armbandsur

Klubbat för:

110 EUR

Utropspris

200 EUR

FAVRE-LEUBA, 35 mm, förgylld, automatisk, plexiglas, metallarmband ej ursprungligt, boett 3679 / b59662, 1960-tal.

741819

2020-03-02