Arielskål Edvin Öhrström, Orrefors

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

EDVIN ÖHRSTRÖM, skål, Orrefors 1960-tal, Ariel, dekor av gultonade vertikala luftbubblor mot blå fond, signerad ORREFORS Ariel Nr 1711 E Edvin Öhrström, höjd 7, diameter 12 cm

741822

2020-03-08