Edition Luxe Rolex Precision Oysterdate Armbandsur

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ROLEX PRECISION OYSTERDATE, armbandsur, 1970-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, datum, krona med Rolexkrona, halvstel länk med viklås original ref nr. 7835/SU11/357, ref nr. 6694, serie nr. 3167322, diam ca 36 mm

Bruksslitage. Defekt glas. Länk med kraftigt slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

741831

2020-03-29