Kista Sydsverige

Kista Sydsverige
Kista Sydsverige
Kista Sydsverige
Kista Sydsverige
Kista Sydsverige
Kista Sydsverige
Kista Sydsverige
Kista Sydsverige
Kista Sydsverige
Kista Sydsverige
Kista Sydsverige
Kista Sydsverige

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA, sydsvensk, välvt lock, daterad 1815, blåmålad med polykrom dekor av blommor, beslag i smide, höjd ca 78, 145x63 cm

Nyckel saknas, omfattande slitage, locket med fläck, kortsida saknar sarg

741832

2020-02-25