Anne Nilsson "Clown", karaff, Orrefors

Anne Nilsson
Anne Nilsson
Anne Nilsson
Anne Nilsson
Anne Nilsson
Anne Nilsson
Anne Nilsson
Anne Nilsson
Anne Nilsson
Anne Nilsson
Anne Nilsson
Anne Nilsson
Anne Nilsson
Anne Nilsson

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANNE NILSSON, "Clown", karaff, Orrefors 1980-tal, handmålad dekor av gröna ränder, signerad AN CH, höjd 35 cm inklusive propp

741833

2020-03-08