Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
JOSEF FRANK, skrin, glas, för Firma Svenskt Tenn, rubinrött glas med tennfattning, glaset från Reijmyre eller Gullaskrufs glasbruk, längd 14,5 cm, höjd 11,5 cm.
Bruksslitage, repor.
741836
2020-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här