Candino Armbandsur 1960-tal 18K
Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
CANDINO, armbandsur, 1960-tal, 18K, rödguld, automatiskt urverk, plexiglas, datum, senare läderrem ej original, serie nr. 101821, diam ca 34 mm
Bruksslitage. Glas med repor. Rem med skador. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
741844
2020-03-15