Candino Armbandsur 1960-tal 18K

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

CANDINO, armbandsur, 1960-tal, 18K, rödguld, automatiskt urverk, plexiglas, datum, senare läderrem ej original, serie nr. 101821, diam ca 34 mm

Bruksslitage. Glas med repor. Rem med skador. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

741844

2020-03-15