Nanna Ditzel
Klubbat för:
32 000 SEK
Arviointi
18 000 SEK
Kuvaus
NANNA DITZEL, skrivbord, Søren Willadsen Møbelfabrik, Danmark, formgivet 1958, fanerad ek, sargen med fyra lådor, märkt SW Furniture VEJEN DANMARK, höjd ca 72, 175x75 cm
Kuntoraportti
Slitage, brännmärke, fläckar
741847
Päivämäärä:
2020-02-28