Nanna Ditzel

Nanna Ditzel
Nanna Ditzel
Nanna Ditzel
Nanna Ditzel
Nanna Ditzel
Nanna Ditzel
Nanna Ditzel
Nanna Ditzel
Nanna Ditzel
Nanna Ditzel
Nanna Ditzel
Nanna Ditzel
Nanna Ditzel
Nanna Ditzel

Klubbat för:

32 000 SEK

Arviointi

18 000 SEK

Kuvaus

NANNA DITZEL, skrivbord, Søren Willadsen Møbelfabrik, Danmark, formgivet 1958, fanerad ek, sargen med fyra lådor, märkt SW Furniture VEJEN DANMARK, höjd ca 72, 175x75 cm

Kuntoraportti

Slitage, brännmärke, fläckar

741847

Päivämäärä:

2020-02-28