Bandai modellbilar
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BANDIA MODELLBILAR, 3 st, 1950-60-tal, bestående av Lotus Elan, Opel Rekord samt Oldsmobile Toronado, samtliga friktionsdrivna, lackerad plåt med svarta gummidäck, längd ca 21 cm vardera
Lotus med lackskador, en skadad fabriksförpackning medföljer
741848
2020-02-29