Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SPEGEL, bronserad och bemålad, 1800-talets andra kvartal, senempire, krönet med dekor av lyra, höjd ca 144 cm
Zustandsbeschreibung
Senare bakstycke och bronsering, slitage, färgbortfall
741863
2020-02-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner