Spegel senempire

Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SPEGEL, bronserad och bemålad, 1800-talets andra kvartal, senempire, krönet med dekor av lyra, höjd ca 144 cm

Zustandsbeschreibung

Senare bakstycke och bronsering, slitage, färgbortfall

741863

2020-02-28