Edition Luxe Bulova US Military Armbandsur
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BULOVA US MILITARY, armbandsur, 1950-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, senare läderrem ej original, ref nr. Type Al 7A, serie nr. 20515, kaliber 10 BNCH, diam ca 32 mm
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
741865
2020-03-29