Edition Luxe Bulova US Military Armbandsur

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

BULOVA US MILITARY, armbandsur, 1950-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, senare läderrem ej original, ref nr. Type Al 7A, serie nr. 20515, kaliber 10 BNCH, diam ca 32 mm

Kuntoraportti

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

741865

Päivämäärä:

2020-03-29