Arielvas Edvin Öhrström Orrefors

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖRAN WÄRFF, skål, Kosta Boda 1980-tal, underfång i blått och gult, signerad Kosta Boda G. Wärff 59351, höjd 13, diameter 26 cm

741867

2020-04-05