Hurts 1930-tal

Hurts 1930-tal
Hurts 1930-tal
Hurts 1930-tal
Hurts 1930-tal
Hurts 1930-tal
Hurts 1930-tal
Hurts 1930-tal
Hurts 1930-tal
Hurts 1930-tal
Hurts 1930-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HURTS, 1930-tal, fanérad i björk, höjd 76, 35x48 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Brukslitage, smärre ytskador

741875

2020-02-25