Stolar lindomearbeten

Stolar lindomearbeten
Stolar lindomearbeten
Stolar lindomearbeten
Stolar lindomearbeten
Stolar lindomearbeten
Stolar lindomearbeten
Stolar lindomearbeten
Stolar lindomearbeten
Stolar lindomearbeten
Stolar lindomearbeten
Stolar lindomearbeten
Stolar lindomearbeten

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STOLAR, 2+4 st, 18- resp 1900-tal, senguatavianska resp sengustaviansk stil, bemålade, skuren dekor, stoppade sitsar, sitthöjd ca 44 cm

Senare bemålning o klädsel, smärre ytskador

741879

2020-02-25