Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1900-talets första hälft, med spegeldörr med facetterat spegelglas, ek, löst krön med skuren dekor, höjd ca 210, 106x52, tre nycklar medföljer
Slitage, fläckigt glas
741883
2020-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här