Jugendskåp

Jugendskåp
Jugendskåp
Jugendskåp
Jugendskåp
Jugendskåp
Jugendskåp
Jugendskåp
Jugendskåp

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1900-talets första hälft, med spegeldörr med facetterat spegelglas, ek, löst krön med skuren dekor, höjd ca 210, 106x52, tre nycklar medföljer

Slitage, fläckigt glas

741883

2020-02-27