Bägare Böhmen

Bägare Böhmen
Bägare Böhmen
Bägare Böhmen
Bägare Böhmen
Bägare Böhmen
Bägare Böhmen
Bägare Böhmen
Bägare Böhmen
Bägare Böhmen
Bägare Böhmen

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄGARE, Böhmen 1840-50-tal, Biedermeier, urangul glasmassa med förgylld och försilvrad dekor, höjd 13,5 cm

741887

2020-02-27