Karotter England 1800-tal

Karotter England 1800-tal
Karotter England 1800-tal
Karotter England 1800-tal
Karotter England 1800-tal
Karotter England 1800-tal
Karotter England 1800-tal
Karotter England 1800-tal
Karotter England 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

KAROTTER, 1 par, pläter, England, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, på tassar, med hänklar, graverade med crest, höjd ca 18, längd 34 cm

Slitage, nött, stötskador

741894

2020-02-27