Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
KAROTTER, 1 par, pläter, England, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, på tassar, med hänklar, graverade med crest, höjd ca 18, längd 34 cm
Slitage, nött, stötskador
741894
2020-02-27