Gungstol för barn

Gungstol för barn
Gungstol för barn
Gungstol för barn
Gungstol för barn
Gungstol för barn
Gungstol för barn
Gungstol för barn
Gungstol för barn

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNGSTOL för barn, tidigt 1900-tal, bemålat trä, sitthöjd ca 35, högsta höjd 78 cm

Flagad färg, bruks och åldersrelaterat slitage

741898

2020-03-02