Klubbat för:
620 EUR
Utropspris
600 EUR
ALVAR AALTO, vas, signerad Alvar Aalto, 1950/60-tal,
opalglas, blåst i träform, höjd 30 cm.
Litet nagg
741902
2020-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här