Aaltovas av Alvar Aalto

Aaltovas av Alvar Aalto
Aaltovas av Alvar Aalto
Aaltovas av Alvar Aalto
Aaltovas av Alvar Aalto
Aaltovas av Alvar Aalto
Aaltovas av Alvar Aalto
Aaltovas av Alvar Aalto
Aaltovas av Alvar Aalto

Klubbat för:

620 EUR

Utropspris

600 EUR

ALVAR AALTO, vas, signerad Alvar Aalto, 1950/60-tal,
opalglas, blåst i träform, höjd 30 cm.

Litet nagg

741902

2020-04-19