Certina Armbandsur förgylld/ 18K
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CERTINA, armbandsur, manuellt urverk, förgylld boett 20 micron/ stål, fasettslipat glas, länk modell X-länk, 18K, rödguld, svenska stämplar, diam ca 16.5x16 mm, längd ca 18 cm, bruttovikt ca 15.7 g
Bruksslitage. Smuts under glas. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
741915
2020-03-15