Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, räfflade lådfronter, med dragskiva, bemålade i vitt, beslag i mässing, höjd ca 74, 46x30 cm
Slitage, senare bemålning
741917
2020-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här