Barton Lidice Benes

Barton Lidice Benes
Barton Lidice Benes

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BARTON LIDICE BENES (1942-2012): "fetish" collage/blandteknik på papper, signerad Barton Lidice Benes och daterad 1984 med blyerts, bladstorlek ca 50 x 45 cm.

Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.

741928

2020-03-03