Beck & Jung

Beck & Jung
Beck & Jung
Beck & Jung
Beck & Jung
Beck & Jung
Beck & Jung
Beck & Jung
Beck & Jung
Beck & Jung
Beck & Jung
Beck & Jung
Beck & Jung

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BECK & JUNG ((Holger Bäckström & Bo Ljungberg), "Space lift", triptyk, blandteknik, signerad och daterad 1979, 209 x 100 cm, 175 x 100 cm, respektive 192 x 100 cm.

Sedvanligt ytslitage, enstaka märke på duk.

741931

2020-03-03