Beck & Jung
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BECK & JUNG ((Holger Bäckström & Bo Ljungberg), "Space lift", triptyk, blandteknik, signerad och daterad 1979, 209 x 100 cm, 175 x 100 cm, respektive 192 x 100 cm.
Sedvanligt ytslitage, enstaka märke på duk.
741931
2020-03-03